+48 694 500 534 biuro@architekt-poznan.com

Jednorodzinne

W ofercie mojej pracowni architektonicznej znajdują się wyłącznie najwyższej jakości projekty domów jednorodzinnych, apartamentów, domów wielorodzinnych oraz biur, które są przygotowywane zarówno z myślą o klientach indywidualnych, jak i firmach oraz instytucjach.

Są to projekty od architekta zarówno dla klientów z Poznania jak i z okolic. Projekty nowoczesnych domów parterowych, a także domów z poddaszem użytkowym, wykonane w technologii tradycyjnej murowanej oraz energooszczędnej.

Wszystkie moje projekty cechują się wygodą użytkowania, atrakcyjną formą oraz przemyślanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i funkcjonalnymi. Każdy projekt, który „opuszcza” moją pracownię odzwierciedla oczekiwania klienta, połączone ze zdobytą, szeroką wiedzą teoretyczną i doświadczeniem zawodowym, jak również z obowiązującymi trendami w budownictwie.

Pomagam również uzyskać komplet niezbędnych uzgodnień i dokumentów. Pomagam przygotować m.in. wnioski o ustalenie warunków zabudowy lub dokumenty do pozwolenia na budowę, w celu uzyskania ostatecznej pozytywnej decyzji pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji.

Zapraszam do kontaktu
Adam Zieliński
Architekt