+48 694 500 534 biuro@architekt-poznan.com

Wnętrza

Zamiłowanie do oryginalnego projektowania wnętrz to w dzisiejszych czasach nie wszystko. Staram się na bieżąco śledzić aktualne trendy w dziedzinie design, co pozwala mi na tworzenie przestrzeni nowoczesnych, ponadczasowych, a przede wszystkim funkcjonalnych. W swoim dotychczasowy dorobku architekta mam wiele projektów pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, a także budynków użyteczności publicznej. Zdaje sobie sprawę, iż aranżacja i projektowanie wnętrz to pasja, która musi być poparta rzetelnością, skrupulatnością, jak również powinna odpowiadać potrzebom klienta i urzeczywistniać jego plany i marzenia. W projektowaniu wnętrz staram się więc łączyć klasyczne style architektoniczne z najnowocześniejszymi trendami. Tym samym powstają nieszablonowe i niesztampowe projekty, które cechują się czystą formą oraz co dla mnie ważne, ponadczasową prostotą. Aranżacja wnętrz odbywa się w sposób sprawdzony i konsekwentny, zawsze z poszanowaniem sugestii inwestora, jak również z zachowaniem zasad wyczucia smaku i estetyki.

Moja oferta dla klientów z Poznania i innych miast obejmuje kompleksowe usługi projektowe. Rozpoczyna się od rozmowy z klientem, wizji lokalnej miejsca, przygotowania koncepcji, aż po rozwiązania na które składają się najdrobniejsze detale projektowe. Jest ona skierowana zarówno do klienta indywidulanego, jak i do firm oraz instytucji sektora publicznego. Jak już wskazano – nie tylko dla klientów z Poznania ale z całej Polski. Kompletna, przygotowana przeze mnie aranżacja przestrzeni, zawiera układ funkcjonalny pomieszczenia, dobór kolorystyki i wyposażenia, a także wizualizację komputerową.

Finalnie więc, w zależności od wymagań, klient otrzymuje pełną dokumentację techniczną, która obejmuje projekt wnętrza, wizualizacje oraz rysunki techniczne detali projektowych dla wykonawcy inwestycji.

Na życzenie klienta moje projekty mogą zostać objęte nadzorem autorskim.

Zapraszam do kontaktu
Adam Zieliński
Architekt